Strict Standards: Declaration of TProcessScriptProcessManager::run() should be compatible with TProcessManager::run($objectName, $params = Array, $__FILE__ = '') in /var/www/playnet.cz/www/visual-php-core/enterprise.1.7.9.370/modules/process/manager.class.php on line 1 Strict Standards: Declaration of TProcessScriptProcess::addProfilerHtml() should be compatible with TProcess::addProfilerHtml() in /var/www/playnet.cz/www/visual-php-core/enterprise.1.7.9.370/modules/process/process.class.php on line 1 PLAY NET a.s. - menu_left - Krizová komunikace
+420 601 32 33 53
zc.tenyalp@ofnii

PLAY NET a.s. - Krizová komunikace

Krizová komunikace patří mezi klíčové disciplíny public relations a je nedílnou součástí krizového managementu. Její úspěšné zvládnutí má zásadní význam pro ochranu a zachování dobrého jména podniku, instituce, neziskové organizace nebo veřejně exponované osoby v jejíž prospěch je vykonávána.

Pomůžeme Vám krizi zvládnout a budeme tu po celou dobu pro Vás s celým týmem zkušených konzultantů.

Online komunikace

Správa sociálních sítí? Online komunikační kampaně? Nový Web? Skvělý obsah? Na všechno kolem budování značky online  máme profesionály. Konzultují a realizují projekty a kampaně na  míru.

Interní komunikace

Jak komunikovat se zaměstnanci a vtáhnout je do každodenního života společnosti? Jak je připravit na změny ve firmě? Poradíme Vám se vším od získání zpětné vazby od zaměstnanců až po nastavení strategie interní komunikace. 
O nás | Služby | Marketing | Kontakty
Copyright © 2011- 2020 Play Net  All rights reserved
Fatal error: Call to undefined method TSettings::getValues() in /var/www/playnet.cz/www/visual-php-core/enterprise.1.7.9.370/core/show.php on line 1734